Gizlilik Sözleşmesi

SEO.muratdinc.com sözleşmesi aşağıda belirtildiği gibidir. Bu sözleşme maddelerine aykırı bir durum tespitinde site yönetimi ile irtibata geçiniz.

Bu site seo.muratdinc.com yönetimine ait olup yazarlar ve kullanıcılar tarafından yazılan içeriğin kullanılması gizlilik sözleşmesi içerisinde bulunan maddeler doğrultusunda düzenlenir. Bu içeriklerin tamamı ulusal ve uluslararası alanda telif hakları ve fikri sınai haklar yönünden korunmaktadır.

Site yönetiminin site üzerinde değişiklik yapma hakkı vardır. Siteye giren tüm internet kullanıcıları gizlilik sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar. Sözleşmenin ihlalı durumunda ilgili kişi hakkında gerekli yasal işlemler başlatılır.

GENEL SORUMLULUK

seo.muratdinc.com üzerindemesaj gibi herhangi bir iletişim yolu ile yazmış olduğunuz herhangi bir içeriği göndererek site yönetimine kısıtlaması bulunmayan bir lisans verirsiniz. Bu içeriklerin kopyalanması, silinmesi, yayınlanması, düzenlenmesi tamamen seo.muratdinc.com’a aittir. Bu içeriklerin yayına alınıp alınmayacağına site yönetimi ve editörleri karar vermektedir. Site üzerinde bulunan dosyaların kullanımı ile olulabilecek zararlarda hukuki sorumluluk size ait olup site yönetimi sorumluluk kabul etmemektedir.

KİŞİLERE AİT BİLGİLER

  • seo.muratdinc.com üyeleri ve ziyaretçileri site yönetimi tarafından talep edilmesi durumunda telefon gibi kişisel iletişim bilgilerini vermek zorundadır. Bu bilgilerin doğruluğu kişinin kendisine aittir.
  • seo.muratdinc.com üyeleri ve ziyaretçileri sitenin icretli kısımlarından yararlanmak için kredi kartı bilgilerini mail order için site yönetimine göndermesi veya ilgili banka hesabına ödeme yapması gerekir.
  • Site üyeliği için yaş sınırı yoktur. Site üzerinde üye ve kullanıcıların yapmış oldukları işlemler ilgili kanun maddeleri ve yönetmelikler gereğince temyiz kudretine haiz rüşte erişmiş kişiler tarafından yapılması gerekiyorsa ancak Türkiye Cumhuriyeti kanunları gereğince rüşte erişmiş kişiler tarafından yapılacaktır. Kanun maddeleri ve yönetmelikler gereği yapılacak işlemlerin reşit kişiler tarafından yapılması öngörülmüşse, reşit olmayan kişilerin ve fiil ehliyeti mahkeme kararıyla kısıtlanmış kişilerin yapacağı işlemler velisi, varsa yasal temsilcisi aracılığıyla yapılabilecektir. Aksi davranış durumlarında sitemizin ve site sorumlularımızın yapılan işlemden dolayı herhangi bir sorumluluğun olmadığını bildiğini kabul, beyan ve taahhüt ederler.

SİTE ÜYELERİMİZ VE KULLANICILARIN HAK VE YÜKÜMLÜLÜKLERİ

  • Siteye gönderilen ve yayına alınan metinlerin düşünce içeriği site yönetimini bağlamaz. Bu içerikler hiçbir şekilde siyasi bir görüş bildiremez.
  • Genel ahlak kurallarına aykırı, topluma zarar verici, argo, küfür vs. barındıran veya kanunlara aykırı içerik yazılamaz. Yayınlandığı taktirde site yönetimi bu içerikleri siler. seo.muratdinc.com kullanıcıları bu maddeyi peşinen kabul ederler.
  • Üyelerin kişisel bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşılmaz. Bu bilgilere erişebilmek adına site sistemlerine eriişilmeye çalışılması halinde ilgili kişi hakkında savcılık şikayeti yapılacaktır. seo.muratdinc.com kullanıcıları bu maddeyi peşinen kabul ederler.
  • Site veri tabanına aşırı yükleme gibi eylemler ile site sisteminin kilitlenmesi durumunda site sahiplerinin tazminat davası açma hakkı vardır.
  • Herhangi firmanın yada kuruluşun reklamı site üzerinde yapılamaz.
  • Site üzerinde aktif link verilmesi yasaktır. Farklı bir siteden alıntı yapılırsa pasif link verilmelidir. Bu gibi durumlarda oluşabilecek telif hakkı ihlallerinden site yönetimi sorumlu değildir.

YASAL SORUNLAR

seo.muratdinc.com kullanıcıları yayınlamış oldukları tüm içeriklerin fikri sınai haklarının kendilerinde olduğunu kabul ederler. Karşılaşılabilinecek herhangi bir firi sınai k-hak talebinden sadece yazı sahipleri sorumlu olacaktır.

seo.muratdinc.com kullanıcıları yazarlar tarafından yazılan içeriklerin güncelliğinden site yönetiminin sorumlu olmadığını kabul, beyan ve tahüt ederler.

seo.muratdinc.com kullanıcıları site içeriğinin Firki Mülküyet haklarının mülkiyetinin sitede olduğunu kabul ederler. Site içeriği izin alınmaksızın ticari amaç doğrultusunda kullanılamaz. Siteye ait kodların kopyalanması, değiştirilmesi yada yayınlanması yasaktır.

ÜYELİK

seo.muratdinc.com üyeliği için e-mail ve telefon numarası gibi kişisel iletişim adresleri istenilir. Site yönetimi ile üyeler arasındaki iletişimin sağlıklı olması için bu gereklidir.

ÜYELER

Site yönetimi site üzerinde yayınlanmış olan hiçbir içerikten veya yorumdan sorumlu değildir. Bu sorumluluk yazan kişiye aittir. Site üyeleri ve kullanıcıları bunu kabul ederler.

ÜYELİK SÜRESİ

Siye üyeliğinin herhangi bir süre kısıtlaması yoktur. Tamamen ücretsiz olan üyeliğiniz iptal edilmediği sürece devam eder.

REKLAMLAR

Site üzerinde bulunan reklamların içeriğinden site yönetimi sorumlu değildir.

ENGELLEME

Gizlilik sözleşmesinin ihlali tespit edildiğinde ilgili üyeni hesabı askıya alınabilir veya silinebilir. Siteye üye olan tüm internet kullanıcıları bunu peşinen kabul ederler.

İZİN

Site üyeleri ve kullanıcıları kendilerine ait olduklarını beyan ettikleri ve bu beyanlarının gerçeğe aykırı olmasından sorumlu oldukları, tüm yazılı, görsel ve duyumsal tüm materyallerin FSEK kapsamında mali haklarını siteye devrettiklerini kabul, beyan ve taahhüt ederler. Ayrıca sitede yayınlanan yazılı, görsel ve duyumsal tüm materyalleri bireysel amaçlar haricinde kullanmayacağını ve ticarete konu yapmayacağını kabul, beyan ve taahhüt ederler.

İÇERİK KOPYALAMA

Site içeriğinin farklı bir site üzerinde kopyalanması yasaktır. Bunun için ilgili yazardan veya site yönetiminden izin alınması gerekmektedir. İzin alındığı taktirde kopyalanan siteye seo.muratdinc.com olarak kaynak verilmelidir.

BİLGİLERİ GÜNCELELME

Üyeler kişisel iletişim bilgilerini güncel tutmak zorundadırlar. Panelleri üzerinden bilgilerini istedikleri zaman güncelleyebilir ve düzenleyebilirler.

SORUMLULUĞUN KISITLANMASI

seo.muratdinc.com üyeleri ve kullanıcıları site verilerinin kulanımı sırasında oluşabilecek telif hakkı veya sözleşme ihlallerinden site yöetiminin sorumlu olmadığını kabul ederler.

Site üzerinde ziyaretçileri izlemek amacı ile çerezler kullanılabilir. Üye ve ziyaretçiler bu duruma karşı hak talebinde bulunamazlar.

Site yayınının kesilmesinden yönetim sorumlu değildir.

GİZLİLİK

Üyeler kişisel iletişim adres formuna belirttikleri telefon numaraları ya da e-mail adreslerine site yönetimi tarafından mesaj ve çağrı gelebileceğini kabul ederler.

Site içerisinde üyelerin birbirlerine yazmış oldukları mesajlar gizlidir. Yasal mercilerin talebi olmadığı sürece bu gizlilik bozulmaz. Bu durum yasadan kaynaklanan bir vecibe olup gizlilik hükümlerine aykırı sayılmayacaktır.

ALINTI

Site içeriği aşağıdaki kriterlere uyulmadığı sürece farklı bir sitede yayınlanamaz. Bunun için aktif link verilmesi ve  https://www.seo.muratdinc.com/ olarak kaynak belirtilmesi zorunludur. Bu kuralın ihlali halinde telif hakkı ihlali ortaya çıkar. Kullanıcılar aktif link verilmeden yapılan yayınlar Telif Hakkı ihlali doğurduğunu ve bunun sonucunda hukuki ve cezai takibata maruz kalacağını kabul etmişlerdir.

seo.muratdinc.com üzerinde farklı bir sitenin linki yayınlanırken telif hakkı ihlallerine dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu gibi durumlardan site yönetimi sorunlu değildir.

YETKİLİ MAHKEME

İş bu Kullanım ve Gizlilik Şartlarından kaynaklanan uyuşmazlıkların çözümünde Türk Mahkemeleri ve Türk Kanunları geçerlidir. Taraflar, Kullanım ve Gizlilik Şartlarından kaynaklanan uyuşmazlıkların çözümünde Denizli  Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili kılmıştır.

TEBLİGAT

Üyeler site yönetimine verdikleri iletişim adresinin doğruluğunden ve güncelliğinden kendileri sorumludur.

Üyeler bu adresler aracılığı ile tebligat yapılabileceğini adreste olmasa bile yapılacak tebligatın geçerli olduğunu kabul ettiğini kabul, beyan ve taahhüt etmişlerdir.

GEÇERLİLİK

İş bu sözleşmenin herhangi bir maddesi, emredici yasa hükümleri ve özel yasalara aykırılık teşkil ettiği takdirde başka bir deyişle kanuna aykırı olduğu takdirde sadece ilgili madde geçersiz olacak. Bu geçersizlik durumu diğer maddeleri etkilemeyecektir.

KURALLARIN DEĞİŞTİRİLMESİ

Gizlilik sözleşmesi site yönetimi tarafından istenildiği taktirde değiştirilebilir. Site yönetimi site uzantısında mevcut olarak verilen her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan çeşitli bilgileri herhangi bir ihtara ya da ihbara hacet kalmaksızın değiştirme, düzenleme, yayını durdurma, yayına son verme hakkını saklı tutar.

ÜCRETSİZ HİZMET

seo.muratdinc.com üzerinde bulunan içeriklerin hepsi internet kullanıcılarına açık olmakla birlikte site ücretsiz olarak hizmet verir. Ziyaretçilerin tamamı sitede yorum yapabilir. Sitede düzenlenen etkinliklere veya çekilişlere katılabilmek için üye olunması gerekir.

SİTE ARAÇLARI

Site yönetimi site araçlarını değiştirebilir.

BÜLTEN KAYDI

Site bültenine kayıt yaparak yönetim tarafından gelebilecek bilgilendirme amaçlı e-mail’leri ya da çağrıları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

GİZLİLİK POLİTİKALARI

Kullanıcıların gizliliği Gizlilik Politikası maddelerince korunur.

LOG DOSYALARI

İnternet sitelerinin hemen hemen hepsinde olduğu gibi seo.muratdinc.com üzerinde de log dosyaları kullanılabilir. bu dosyalar istatiksel verileri elde etmek amacı ile kullanılır. Dosyalar içerisinde ziyaretçilerin IP adresleri ve internet tarayıcıları vb. gibi standart veriler bulunur. Log dosyaları ziyaretçilerin gizliliklerini koruyarak içeriğini üçüncü şahıs larla paylaşmaz.

DIŞ BAĞLANTILAR

seo.muratdinc.com darklı sitelere bağlantı verebilir. Bu bağlantıların içeriğinden site yönetimi sorumlu değildir. Burada bahsedilen bağlantı verme işlemi, hukuki olarak “atıfta bulunma” olarak değerlendirilmektedir.

Site üyeleri ve kullanıcılar Kullanım ve Gizlilik Şartlarında belirtilen koşulların tamamını okuduklarını ve bu şartları bilerek siteye üye olduklarını kabul beyan ve taahüt ederler.